Cześć!

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś!
Nazywam się Sandra, jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem. Spotykam się z pacjentami w gabinetach w Opolu, Izbicku i Krapkowicach, a także na konsultacjach online.

Chciałabym się z Tobą podzielić kilkoma wskazówkami, jak utrzymać swoje zdrowie fizyczne i psychiczne na zadowalającym Cię poziomie.
Ukończyłam studia wyższe na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu.
Będzie się Tobą zajmować osoba z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. 

Moją misją jest wyciągnięcie Cię z błędnego koła odchudzania i wprowadzenia w świat, w którym Twoja waga nigdy nie będzie już problemem.
Redukcja masy ciała to nie tylko praca z kaloriami i tym co jemy, ale także z naszymi przekonaniami na własny temat. Tylko myśląc o sobie dobrze, będziesz w stanie sobie pomóc.
Odchudzanie to proces, w którym bardzo ważne są nasze emocje, umiejętność rozpoznawania ich i  radzenia sobie z nimi.

Uwielbiam jeść i mieć czas dla siebie, dlatego przygotowanie posiłków nie zajmuje mi dużo czasu. Możesz mieć pewność, że i Twoje posiłki w jadłospisie nie będą wymagały stania przy kuchni kilku godzin.

Nie będzie to jadłospis jałowy, w którym każdy posiłek smakuje tak samo i składa się z samych gotowanych warzyw, jaki wcześniej być może zdarzało Ci się stosować. U mnie znajdziesz posiłki, które zostaną z Tobą na dłużej, nie tylko na czas stosowania jadłospisu. Jeśli lubisz słodycze, nie musisz się z nimi rozstawać, jedynie je nieco ograniczyć.

Moja praca to moja pasja. Odpowiedni styl życia i odżywiania nie musi być skomplikowanym procesem. Chciałabym Ci udowodnić, że aby mieć wymarzoną figurę nie musisz być ciągle na diecie i rezygnować z przyjemności.

Lubię słuchać. Wiem, że to co potrzebne do zmiany masz już w sobie. Dam Ci wskazówki, ale nie wywrócę Twojego życia do góry nogami. Najskuteczniejsza zmiana to taka, na którą jesteś gotowa.

Wspólnie, małymi kroczkami, dojdziemy do celu.

Osiągnięcie celu

Skupimy się na celu i jego osiągnięciu. Dojdziemy do równowagi, dzięki elastycznemu podejściu do diety. Ważne abyś pokochała siebie i swoje ciało. Wtedy będziesz traktowała siebie jak swoją przyjaciółkę, której chcesz i możesz pomóc

Zrozumienie

Nie oceniam. Rozumiem i podpowiadam, jak dojść do równowagi, na której tak bardzo Ci zależy. Otrzymasz wskazówki, wsparcie i motywację!

Wsparcie

Ze swojej strony mogę zapewnić wsparcie. Jestem do Twojej dyspozycji, możesz do mnie napisać lub zadzwonić.

Wyjście awaryjne

Po współpracy ze mną będziesz mieć odpowiednie przygotowanie do trudnych sytuacji. Będziesz wiedzieć jak zachować się u cioci na imieninach oraz jak nie żałować świątecznego serniczka.

Certyfikaty